Renkli Ozalit
Drum Scanner : Leica'dan başlayarak bütün formatlardaki diapozitifler ve 50 cm ene kadar basılı bütün görüntülerinizi 8 000 dpi optik çözünürlük ve istediginiz boyutta tarama ünitesi. Makinemizde taranan dökümanlardan gerçek renk derinliği ve netlikte çok kaliteli afiş, broşür, kitap gibi matbaa baskıları, büyük ebat afiş ve posterler, metrelik digital baskılar yaptırabilir yada web tasarımınızda kullanabilirsiniz. 

Masaüstü Scanner : Büyük dia formatlarının yanısıra, A3 boyuta kadar basılı görüntüler, MR, Rontgen filmleri, fotoğraf, matbaa baskıları veya deri, kumaş, metal gibi materyaller 9600 dpi. çözünürlüğe kadar istenilen boyutta taranabilir.

Negatif Tarama : En iyi negatif tarayan scanner ile 70x100'e kadar RGB modda fotoğraf baskısı için tarama ünitesi. Renkli yada Siyah beyaz negatiflere tarama esnasinda gerekli renk ve densite ayarlari yapilarak taranir. Taranan filmlerinize telebinize göre toz, çizik vs. gerekli rotuşlar Photoshop 'da yapıldıktan sonra gerçek fotoğraf kağıdına baskılarınız yapılır.

Sipariş ve isteklerinizi iletişim bölümündeki form ile ya da telefon veya email yoluyla tarafımıza iletebilirsiniz.