Yaka Kartı

Öncelikle belirtilmesi gereken yaka kartları bir yerde kimlik görevinin görüyor olmasıdır. Özellikle de birçok devlet kurumunda da yaka kartı takılması zorunlu hale getirilmiştir. Birçok kurumda ki bu uygulamanın sebebi aslında bir yerde ki (kurum kuruluş) güvenliğin doğru şekilde sağlanıyor olmasına özen gösterilmesidir. Devlet kurumlarının yanı sıra birçok özel sektörde de çok fazla tercih edilen bir uygulamadır.

Çalışılan firmada ki kişilerin hangi statü de çalıştığını belirtir. Özellikle market veya giyim sektöründe çalışan kişilerin kıyafetleri genellikle aynıdır. Ve bu durumda hangi çalışanın neyden sorumlu olduğunu anlamakta zorlanırız.

Çalışanın neyden sorumlu olduğu da bu yaka kartlarında mevcuttur. Yaka kartları çeşit olarak genellikle mıknatıslı veya boyuna asmalı olarak iki şekilde kullanılır. Özellikle devlet kurumlarında boyuna asmalı tercih edilir. Gerek içeride çalışan personel gerekse de dışarıda ki güvenlik görevlisi. Bunun yanı sıra olarak da özelikle giyim veya iletişim sektöründe çalışan kişiler olarak isim ve görevlerinin yazılı olduğu mıknatıslı yaka kartı tercih edilmiştir.

Sipariş ve isteklerinizi iletişim bölümündeki form ile ya da telefon veya email yoluyla tarafımıza iletebilirsiniz.